Oferta

Aktualna oferta:

Impulsowy symulator słoneczny

Impulsowy symulator słoneczny PSS 8 umożliwia do 120 cykli testowych na godzinę. Nadaje się do wykorzystania w działach badawczo rozwojowych, gdzie prowadzi się ręczne, półautomatyczne i automatyczne badania wykonywanych elementów.

OMNIA® II

Urządzenie OMNIA® II to kompletny wielofunkcyjny analizator bezpieczeństwa elektrycznego zaprojektowany w celu zaspokojenia nawet najbardziej wymagających wymagań aplikacji. Posiada wyjątkowe funkcje zwiększające produktywność i najnowszą technologię bezpieczeństwa, aby uczynić ten produkt jak najlepszym na rynku. Dzięki wielojęzycznemu systemowi menu i różnorodnym dostępnym interfejsom automatyzacji, OMNIA® II jest gotowa do wdrożenia w każdym miejscu na świecie.

Modułowy multiplekser SC6540

Opatentowany modułowy multiplekser SC6540 jest pionierem największej poprawy produktywności w branży zgodności z normami bezpieczeństwa elektrycznego od lat. Dzięki maksymalnie 16 niezależnym kanałom wysokiego napięcia lub wysokiego prądu w wygodnej obudowie 2U, multiplekser SC6540 (MUX) można dostosować w 10 różnych konfiguracjach dla następujących testów: multi-point Hipot, Ground Bond, Insulation Resistance, and Leakage Current testing.

SolarModule EL-quickline

SolarModule EL-quickline to najszybszy system testowy elektroluminescencji o wysokiej rozdzielczości. System można łatwo dostosować do zadanych wymagań dotyczących szybkości i rozdzielczości. Dzięki środkowemu wspornikowi modułu nadaje się również do modułów przed laminowaniem.

Zasilacz

Model: Model: 91-3F.3ZM92065 Producent: ELABO

Robot spawaliczny ABB 2000

Idealny do różnych zadań automatyki przemysłowej. ABB IRB 2000 to wytrzymały, wszechstronny robot, który wymaga mniej rutynowej konserwacji. ABB IRB 2000 został zaprojektowany do szybkiego przyspieszania, zwalniania i prędkości maksymalnej, ze smukłym ramieniem, które ma zasięg ponad 1,5 i do 3 m po zamontowaniu na podeście, co pozwala uzyskać dużą przestrzeń roboczą. Gdy zamontowany jest cokół, IRB 2000 IRC5 może być wykorzystywany do zastosowań produkcyjnych, takich jak paletyzowanie. Nowy i używany IRB 2000 ma 6 osi ruchu, zdolność przenoszenia 10 co w połączeniu z serwonapędem AC poprawia ruch nawet o 30 procent.

Ramie pomiarowe do pomiarów przestrzennych

Zestaw ramienia pomiarowego składa się między innymi z : – 6-osiowe ramię z końcówką dotykową, zasięg 260 cm, precyzja 0.040 mm (powatarzalność), 0.065 mm (wolumetrycznie) Oferowany produkt to profesjonalne, precyzyjne, współrzędnościowe, wolnostojące ramię pomiarowe. Głowice dotykowe lub laserowe zapewniają precyzję pomiarów od 0.025 mm. Zasięg ramion (średnica) to 200-460 cm. Ramiona z końcówką dotykową bezpośrednio współpracują z takimi systemami jak np. Rhino – można używać narzędzi tego systemu do analizy geometrii, pomiarów lub tworzenia powierzchni i krzywych bezpośrednio wskazując geometrię ramieniem. Proponowany zestaw, który cieszy się dużym powodzeniem w różnych branżach przemysłu na całym świecie. Dlatego

Kamera termowizyjna

Kamera termowizyjna o wysokiej rozdzielczości LWIR klasy FLIR SC600. Dzięki nieochłodzonemu detektorowi, wysokiej rozdzielczości i całej najnowocześniejszej funkcjonalności, której naukowcy i badacze oczekują od FLIR, seria SC600 zapewnia przystępne cenowo badania i badania termowizyjne oraz pomiary na zupełnie nowy poziom. Wysoka rozdzielczość - 640 × 480, Full Frame Rate - Zapewnia 14-bitowe dane do 50 klatek na sekundę przy pełnej rozdzielczości 640 × 480 klatek. W pełni kompatybilny - zarówno z protokołami GenICam, jak i GigE Vision, seria SC600 jest gotowa do integracji z różnymi pakietami oprogramowania analitycznego firm trzecich. Idealny do zastosowań badawczych i naukowych - Seria SC600 pomaga zobaczyć i dokładnie policzyć ciepło wzorce, wycieki, rozpraszanie i inne czynniki związane z ciepłem w sprzęcie, produktach i procesach w czasie rzeczywistym.

Spektrometr

Urządzenie pozwala bardzo dokładnie określić parametry światła, temperaturę barwową, jakość oddawania barw, natężenie, pełny spektrogram. Pozwala także określić gamut (przestrzeń wyświetlanych barw) wszelkich wyświetlaczy, monitorów, TV itd.

Komora klimatyczna PV-03B

Komora klimatyczna umożliwia testowanie paneli i modułów fotowoltaicznych. Testy polegają na sprawdzeniu, czy testowane moduły spełniają normę PN-EN 61215 dotyczącą modułów fotowoltaicznych. Komora umożliwia przeprowadzenie wszystkich niezbędnych testów.